| Information | |
|---|---|
| Host | 70142 |
| Verification | ✔ Verified on 2026-04-08 |
| Reliability | 99.356% |
| Location | US, North America |
| First seen | 2026-04-06 |
| Hardware | |
|---|---|
| GPUs | 2 x RTX 5060 Ti 16GB |
| Motherboard | Z790 Taichi Carrara |
| CPU | 12th Gen Core™ i9-12900K |
| Memory | 64 GB |
| Storage | 6.18 TB |
| Data | |
|---|---|
| Price GPU | $0.11 / $0.15 |
| OS / Driver | 22.04 / 595.58.03 |
| Internet | 2018 2247![]() |
| PCIE Gen | 5 |
| Last stats | 2026-05-18 07:51 |
| Changelog | |
|---|---|
| OS 2026-04-26 | 22.04 24.04 |
| GPU # 2026-04-09 | 2 1 |