| Information | |
|---|---|
| Host | 455850 |
| Verification | ✔ Verified on 2026-04-01 |
| Reliability | 93.156% |
| Location | CN, Asia |
| First seen | 2026-03-31 |
| Hardware | |
|---|---|
| GPUs | 8 x RTX 4090 24GB |
| Motherboard | G3DE-B PCBA |
| CPU | Xeon® Platinum 8352V |
| Memory | 516 GB |
| Storage | 3.22 TB |
| Data | |
|---|---|
| Price GPU | $0.36 / $0.48 |
| OS / Driver | 24.04 / 535.288.01 |
| Internet | 594 1418![]() |
| PCIE Gen | 4 |
| Last stats | 2026-04-01 17:36 |
| Changelog |
|---|