| Information | |
|---|---|
| Host | 113132 |
| Verification | Unverified |
| Reliability | 95.097% |
| Location | KR, Asia |
| First seen | 2026-03-22 |
| Hardware | |
|---|---|
| GPUs | 1 x RTX 4090 24GB |
| Motherboard | E5-MR9A |
| CPU | Xeon® E5-2650 v4 |
| Memory | 64 GB |
| Storage | 0.73 TB |
| Data | |
|---|---|
| Price GPU | $0.12 / $0.16 |
| OS / Driver | 22.04 / 580.126.09 |
| Internet | 74 728![]() |
| PCIE Gen | 3 |
| Last stats | 2026-04-01 19:06 |
| Changelog | |
|---|---|
| GPU 2026-03-30 | RTX 4090 24GB RTX 3060 |