| Information | |
|---|---|
| Host | 367134 |
| Verification | ✔ Verified on 2026-03-03 |
| Reliability | 99.503% |
| Location | VN, Asia |
| First seen | 2026-02-08 |
| Hardware | |
|---|---|
| GPUs | 8 x RTX 4060 Ti 16GB |
| Motherboard | Z10PG-D24 Series |
| CPU | Xeon® E5-2697A v4 |
| Memory | 258 GB |
| Storage | 0.98 TB |
| Data | |
|---|---|
| Price GPU | $0.07 / $0.09 |
| OS / Driver | 22.04 / 580.126.09 |
| Internet | 576 785![]() |
| PCIE Gen | 3 |
| Last stats | 2026-04-01 20:36 |
| Changelog |
|---|