| Information | |
|---|---|
| Host | 109790 |
| Verification | ✔ Verified on 2025-12-07 |
| Reliability | 99.860% |
| Location | TW, Asia |
| First seen | 2025-12-04 |
| Hardware | |
|---|---|
| GPUs | 10 x RTX 4090 24GB |
| Motherboard | X12DPi-N6 |
| CPU | Xeon® Platinum 8352V |
| Memory | 773 GB |
| Storage | 2.99 TB |
| Data | |
|---|---|
| Price GPU | $0.28 / $0.37 |
| OS / Driver | 22.04 / 570.211.01 |
| Internet | 738 536![]() |
| PCIE Gen | 4 |
| Last stats | 2026-05-18 07:51 |
| Changelog |
|---|