| Information | |
|---|---|
| Host | 109790 |
| Verification | Deverified |
| Reliability | 99.643% |
| Location | TW, Asia |
| First seen | 2025-11-07 |
| Hardware | |
|---|---|
| GPUs | 10 x RTX 4090 24GB |
| Motherboard | X12DPi-N6 |
| CPU | Xeon® Platinum 8352V |
| Memory | 644 GB |
| Storage | 3.23 TB |
| Data | |
|---|---|
| Price GPU | $0.10 / $0.13 |
| OS / Driver | 22.04 / 580.126.09 |
| Internet | 755 483![]() |
| PCIE Gen | 4 |
| Last stats | 2026-05-12 04:06 |
| Changelog |
|---|