| Information | |
|---|---|
| Host | 109790 |
| Verification | Deverified |
| Reliability | 98.981% |
| Location | TW, Asia |
| First seen | N/A |
| Hardware | |
|---|---|
| GPUs | 10 x RTX 4090 24GB |
| Motherboard | X12DPi-N6 |
| CPU | Xeon® Platinum 8352V |
| Memory | 773 GB |
| Storage | 6.36 TB |
| Data | |
|---|---|
| Price GPU | $0.22 / $0.29 |
| OS / Driver | 22.04 / 570.211.01 |
| Internet | 921 192![]() |
| PCIE Gen | 3 |
| Last stats | 2026-04-17 06:51 |
| Changelog | |
|---|---|
| Driver 2026-04-16 | 570.211.01 570.195.03 |