| Information | |
|---|---|
| Host | 109790 |
| Verification | Unverified |
| Reliability | 96.345% |
| Location | TW, Asia |
| First seen | 2026-05-12 |
| Hardware | |
|---|---|
| GPUs | 9 x RTX 4090 24GB |
| Motherboard | X12DPi-N6 |
| CPU | Xeon® Platinum 8352V |
| Memory | 644 GB |
| Storage | 3.25 TB |
| Data | |
|---|---|
| Price GPU | $0.30 / $0.40 |
| OS / Driver | 22.04 / 580.126.09 |
| Internet | 660 479![]() |
| PCIE Gen | 4 |
| Last stats | 2026-05-18 08:53 |
| Changelog |
|---|