| Information | |
|---|---|
| Host | 109790 |
| Verification | Unverified |
| Reliability | 97.904% |
| Location | TW, Asia |
| First seen | 2026-05-07 |
| Hardware | |
|---|---|
| GPUs | 8 x RTX 4090 24GB |
| Motherboard | X12DPi-N6 |
| CPU | Xeon® Platinum 8352V |
| Memory | 773 GB |
| Storage | 3.02 TB |
| Data | |
|---|---|
| Price GPU | $0.30 / $0.40 |
| OS / Driver | 22.04 / 580.142 |
| Internet | 732 521![]() |
| PCIE Gen | 3 |
| Last stats | 2026-05-18 07:38 |
| Changelog |
|---|