| Information | |
|---|---|
| Host | 450692 |
| Verification | ✔ Verified on 2026-05-09 |
| Reliability | 98.453% |
| Location | US, North America |
| First seen | 2026-05-07 |
| Hardware | |
|---|---|
| GPUs | 1 x RTX 5060 Ti 16GB |
| Motherboard | Z170X-Gaming 3 |
| CPU | Core™ i5-6600K |
| Memory | 32 GB |
| Storage | 0.94 TB |
| Data | |
|---|---|
| Price GPU | $0.07 / $0.09 |
| OS / Driver | 24.04 / 595.58.03 |
| Internet | 766 806![]() |
| PCIE Gen | 3 |
| Last stats | 2026-05-18 06:53 |
| Changelog |
|---|