| Information | |
|---|---|
| Host | 34826 |
| Verification | Deverified |
| Reliability | 98.344% |
| Location | US, North America |
| First seen | 2026-05-06 |
| Hardware | |
|---|---|
| GPUs | 2 x RTX 4090 24GB |
| Motherboard | ROG MAXIMUS Z790 HERO |
| CPU | Core™ i9-14900K |
| Memory | 126 GB |
| Storage | 3.33 TB |
| Data | |
|---|---|
| Price GPU | $0.28 / $0.37 |
| OS / Driver | 24.04 / 595.58.03 |
| Internet | 680 915![]() |
| PCIE Gen | 4 |
| Last stats | 2026-05-18 06:53 |
| Changelog |
|---|